CAM SİSTEMLERİ

Üretimde kullanılan malzeme kalitesine verilen önem ve montaj aşamasında uygulama çözümlerimiz sayesinde mekanlar içerisinde uygulanan tüm ürünler gelecekte değerli bir yatırıma dönüşmektedir. Ürün geliştirme departmanımız müşterilerimizin taleplerini karşılama çözümleri üretir ve zarif tasarımlar, dayanıklılık ve kullanım kolaylığına  verilen önem ile birlikte geleceğin konforunu yaşatmaktadır.Katlanır cam sistemleri ev balkonları dışında cafe, restaurant, bar, kış bahçeleri ve çatı katlarının dekorasyon sistemlerindede uygulanmaya başlamıştır.

Katlanır cam balkon sistemleri mekanların görünümünü bozmadan hatta daha güzel bir görünüm katarak uygulanan sistemlerdir.

Cam Çatı Sistemleri 
Evinizin, iş yerinizin, ofisinizin, çiftliğinizi yada villanızı mimari yapısına uygun tasarlanmış kış bahçelerimizin çatısında özel ışıklık profilleri ve yüksek performanslı ısı kontrol camları kullanılmaktadır.Ön ve yan cephelerde elektrostatik boyalı , ısı yalıtımlı ve ısı konfor camlı , yana kayar sürme alüminyum sistemlerini veya katlanır cam balkon sistemlerini, kış bahçesi perde sistemleri ile de tamamlayarak doğa ile iç içe mekanlar yapmaktayız.

Sabit cam çatı ve otomatik açılan hareketli cam çatı olarak uygulaması yapılmaktadır. uygulama yapılacak yerler, teras kapatmaları, kış bahçaleri, restaurantlar, kafeler, iş yerleri ve ofislerdir. Size özel tasarımlarımız ve daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Öğrenmek İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz.