TERAS ÜSTÜ KAPATMALAR

Teraslarımız özellikle yaz mevsiminde en keyifli yaşam alanlarımızdandır. Ama Ülkemizde teraslarımızın yalıtımları çoğunlukla doğru yapılmamaktadır. Bu yüzden en keyifli alanlarımız kabusa dönüşebilmektedir.İşte bu yüzden gelin terasınızı uzman personeliyle en ekonomik ve en sağlam şekilde kapatalım. Teras kapatma günümüzde sık kullanılan diğer adı kış bahçesi olarak geçen sisteme denir. Bu sistemler evinizde açık bölümleri büyük ölçüde kapatıyor ve sizlere tekrar kazandırmış oluyor.

Terasınızı yeteri kadar kullanamıyor yada faydalanamıyorsanız vakit kaybetmeden bizi arayın terasınızı isterseniz cam çatı sistemleri, sabit cam çatıisterseniz otomatik açılır cam tavan, Hareketli cam çatı sistemi ile yapalım sizde teras katınızın yada bahçenizin tadını çıkarın. Mevsimsel değişikliklerden etkilenmeden misafirlerinizle çayınızı yudumlaya bilir yada ailenizle beraber soğuk kış akşamlarında kar yağışını izleye bileceğiniz size özel tasarımlarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Terasların tipine veya modeline göre uygun kalınlık ve kesitte ahşap malzeme ile karkas kurulumu yapılır,ister ahşap lambri ister pvc lambri veya alçıpan ile tavanlama yapılır. Teras üstü çatı kurulumunda bilinenin aksine ahşap hiçbir şekilde suyla temas etmez özel pergole ayakları ile direkler montajlanır ankraj duvara saplama veya epoksi yardımıyla yapılır.

Teras üstü kapatma, devam eden ve terasta biten bir çatıya monte edilecekse çatıya yürütülerek giydirme yapılabilir.
 

Teras Üstü Kapatma Kurumsal Web Sayfamızı Ziyaret İçin Tıklayınız
www.terasustukapatma.net