Kurumsal

Çalışmaları sırasında en modern yöntemleri kullanan Albayrak Cam Sistemleri  beğenilerin ve gereksinimlerin sürekli değiştiği çağımıza uygun bilinç ve gelişen teknoloji ile eş zamanlı ilerlemektedir.

Katlanır cam sistemleri sektöründe sağlam ve güvenilir adımlarla ilerleyen firmamızın değişmeyen ilkesi :Kalitesinden ödün vermeyen , eğitimli , deneyimli idari ve teknik kadrosuyla müşterilerimize doğru zamanda doğru ürünle cevap verebilmek , kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli referans veren müşteriler sağlamaktır.

Albayrak Cam Sistemleri kentli yaşamın gerektirdiği kalite ve estetiği göz önünde bulundurarak balkon, otel, havuz, villa, bar, cafe gibi yaşamın oluşturduğu yerlerde yapıların katlanır cam balkon sistemleri ile kaplanmasını üstlendi.


Vizyonumuz;
Çok sayıda özverili çalışanımızla beraber , bulunduğumuz sektördeki pazar payımızı arttırarak sektörün önde gelen markalarından biri haline gelmektir.

Misyonumuz;
Hizmet verdiğimiz cambalkon sektöründe tüketicilerin cam balkon ihtiyaçlarını optimal seviyede karşılayarak , müşterilerimize cam balkon sunabilmektir.

Cam balkon çalışanlarımızın verimliliğini arttırarak kaliteli hizmet vermek , dolayısıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktır.