MODERN KIŞ BAHÇELERİ

Albayrak Cam Sistemleri olarak açılabilir kumaş çatılı kış bahçesi sistemi özellikle ticari işletmelerde kullanıma uygundur. Geniş açıklıkları kolonsuz geçme özelliğiyle büyük metrekareleri kapatmaya yardımcı bu sistemde kullanılan malzemeler ithaldir. Uzaktan kumandalı ve motorlu olması kullanım kolaylığı sağlar.

Sistemin kendi içine entegre LED aydınlatmaları da mekanın kolayca aydınlatılmasını sağlar.

Kendine özgü sistem detayları sayesinde bir kış bahçesinde aranılan tüm özelliklere sahiptir. Kış bahçeleri güneşin tüm olumsuz etkilerinden arınmış, ancak süzülmüş gün ışığıyla dolu ortamlar yaratmak için geliştirilmiştir.

Kış bahçesi ile ister özel, ister ticari amaçlı olsun her türlü alanı kapalı, ancak şeffaf mekanlar olarak şık ve işlevsel hale getirmek mümkündür. Bu sistemde kullanılan temperli veya emniyetli cam sayesinde ısıtma ve soğutma esnasında minimum ısı kaybı söz konusudur.

Her iklim koşuluna uygun çevreci, estetik, dekoratif, fonksiyonel çağdaş mekanlar sunuyoruz.


Cam Balkon Kış Bahçesi Sistemleri´nde kullanılmakta olan hammaddelerin büyük bir kısmını cam ve alüminyum oluşturmaktadır. Doğaya bir zararı olmayan bu maddeler ayrıca yüzde yüz geri dönüşüme kazandırılabilmektedir. Görsel olarak da çevreye ve doğa ile tam uyum sağlamakta olan Kış Bahçesi Sistemleri dört mevsim doğa ile iç içe yaşanılabilecek mekanlar sunuyor.
 

Kış Bahçeleri Kurumsal Web Sayfamızı Ziyaret İçin Tıklayınız
www.kisbahcesimodelleri.gen.tr